Budownictwo

Tematyczny portal online!

Sale weselne Kraków

Posted by admin On December - 15 - 2018
Sale weselne Kraków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przyjęcie weselne to ważne wydarzenie, które musi pozostawić po sobie jedynie dobre refleksje. Powinno się je zorganizować w interesującym miejscu, w którym można fantastycznie się bawić. Sala powinna być odpowiednia pod względem wielkości, aby znalazło się miejsce na ustawienie ław i krzeseł oraz na tańce. Z pewnością jakość miejsca jest ważna. Przystrojenie sali powinno być dokładnie przemyślane, oświetlenie nie rażące, ale nie za ciemne. Dużo ludzi doceni ładne motywy kwiatowe. W pobliżu sali weselnej musi być parking, na którym można zostawić pojazd. Sala powinna mieć boczne pomieszczenie, w którym można zmienić okrycie, zostawić rzeczy, odpocząć przez chwilę. Nie powinno się wynajmować małej sali, dlatego że zabawa nie będzie udana, a wesele to przede wszystkim taniec i muzyk. Jeśli muzyka nie jest odtwarzana z internetu to koniecznie należy zorganizować miejsce dla zespołu muzycznego. W tym miejscu należy postawić wodę, ponieważ członkom zespołu czasami robi się sucho w gardle i potrzebują napić się wody.

Sala właściwie wentylowana

Sala nie może być niedotleniona. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest klimatyzacja. W przypadku gdy klimatyzacji brak to należy udostępnić alternatywę w postaci otwierania sali i wpuszczania powietrza. Sala należycie dotleniona to miejsce doskonałe, umożliwiające parkietowe szaleństwo. Jeżeli jest niewystarczająca ilość tlenu to ludzie niemiłosiernie się pocą, szybko męczą i nie chcą się bawić. Podłoga nie może być za śliska, aby goście nie tracili równowagi. W sali należy również zaplanować ciekawe dodatki – tak jak wspominaliśmy powyżej – ale mało dokuczliwe – między innymi wiązanki lilii lepiej sobie odpuścić. Zapach tych roślin jest duszący oraz męczący. Nie sprawdzi się nigdy, będzie raczej sprawiał, że goście od razu poczują się sfrustrowani.

Umiejscowienie sali

Lokalizacja lokalu jest istotna – w przypadku gdy wokół restauracji z salą weselną położony jest park lub przestronny ogród to goście mają możliwość wyjść, pospacerować, bez spięcia zamienić kilka zdań innymi gośćmi. W przypadku gdy hotel usytuowany jest przy ruchliwej ulicy to zaproszeni nie będą uradowani z takiej lokalizacji. W sali nie należy palić. W hotelu muszą być łazienki i to więcej niż dwie. Wesela bywają liczne – na 50, 100 a nawet 200 osób. Takie przyjęcie okolicznościowe musi posiadać właściwą infrastrukturę i zaplecze, w którym powstają dania lub są podgrzewane gotowe potrawy. To zaplecze musi być dobrze wietrzone, żeby zapachy z kuchni nie wdzierały się na salę weselną. Potrzebna jest też szatnia, gdzie można pozostawić rzeczy zaproszonych gości. Przydadzą się opakowania jednorazowe, po to aby można zapakować gościom na później jedzenie, jeżeli pozostaje po przyjęciu.
Zatem strategiczne zaplanowanie jest bardzo ważne. Wielkość sali, jej aranżacja a także umiejscowienie są kluczowe dla zwycięstwa planu o nazwie wesele.
źródło: http://www.hotelwitek.pl/pl/wesela-przyjecia-weselne.html


Comments are closed.